Galéria našich diel

Niet pre nás väčšieho zadosťučinenia, ako keď nám zákazník povie, že je s dielom nadmieru spokojný a každá návšteva ho obdivuje.

 

Do našich diel vkladáme to najlepšie z existujúcej ponuky na trhu, nehovoriac o kvalite prevedenia. Vysoká remeselná precíznosť v kombinácii s estetikou dokážu povýšiť krb či kachľovú pec na umelecké dielo. Veď posúďte sami.

Ako bude moje dielo vyzerať a ako zapadne do nášho interiéru?

 

Časté otázky, na ktoré máme skvelé riešenie. Vďaka kresliacemu programu Palette CAD namodelujeme Váš projekt a umiestnime ho do Vášho interiéru vo fotorealistickom alebo umeleckom vyhotovení. Všetkým zúčastneným má priblížiť predstavu a potvrdiť správnosť cesty, ktorou v tvorení Vášho diela kráčame.

 

Aby sme sa Vašim predstavám čo najviac priblížili, vykonáme obhliadku miesta a zistíme Vaše želania, účel, ktorý má dielo naplniť, trend, ktorým chcete, aby sme sa v návrhu uberali a následne náš dizajnér vyhotoví prvotný návrh.

 

Chcem si dohodnúť obhliadku.

Presne viete, po akom diele túžite, no stále potrebujete zodpovedať otázky?

Pozývam Vás na dobrú kávu, pri ktorej preberieme všetky vaše otázky do bodu, kedy vy sami budete plne zorientovaný a na základe toho sa rozhodnete, ktoré dielo vás bude u vás doma po dlhé roky hriať.

Kontaktný formulár