Kachľová pec

Kachľová pec je pravým umeleckým remeselným dielom kachliarskeho majstra. Väčšinou si pod týmto názvom predstavujeme niečo tradičné a klasické. V súčasnosti to však už neplatí. Aj kachľová pec môže mať veľmi moderné tvary a v súčasnosti už má aj dostatočne veľké presklenia kvôli pohľadovému ohňu. Je skvelým riešením pre človeka, ktorý chce mať ultimatívne tú najvyššiu úroveň kvality sálavého tepla a tiež uvažuje nad efektívnym plnohodnotným vykurovaním ku peci priľahlých priestorov.

 

Toto je možné a v peci aj realizovateľné. Kým totiž v krbe musíte prikladať priebežne, aby ste dosiahli dlhodobejší efekt (čiastočne neplatí pre akumulačný ani pre teplovodný krb), v peci prikladáte v dávkach raz za 12 hodín, čo je aj v prípade pracujúceho človeka veľmi pohodlné. Jednoducho ráno a večer priložíte a celých 24 hodín dňa je pec nahriata. Energiu vysálanú do priestoru jednoducho spálením dávky doplníte.

 

Aj pri tomto diele existuje množstvo variantov a opcií, ktoré ešte viac vyzdvihnú a zlepšia celkové vlastnosti tohto jedinečného diela.

Kachľová pec

Presne viete, po akom diele túžite, no stále potrebujete zodpovedať otázky?

Pozývam Vás na dobrú kávu, pri ktorej preberieme všetky vaše otázky do bodu, kedy vy sami budete plne zorientovaný a na základe toho sa rozhodnete, ktoré dielo vás bude u vás doma po dlhé roky hriať.

Kontaktný formulár