Krby na mieru

Túžite po teple domova, ktoré pohladí dušu, spája rodiny, zútulní váš domov a zároveň bude odzrkadľovať váš štýl a ladiť s vaším interiérom? Naši šikovní remeselníci vám spoločne s dizajnérom vytvoria dizajnové krby na mieru.

 

Prvotné stretnutie a zistenie vašich potrieb a želaní je nevyhnutné, lebo iba tak dokážeme vytvoriť fotorealistický priestorový 3D návrh krbu, ktorý bude odzrkadľovať váš ohnivý sen a prepojí všetky elementy vo vašom interiéri. Osobný prístup nám pomáha pri vytváraní návrhu krbu aj pri samotnej realizácii. Celý postup spolupráce sa nesie v priateľskom duchu.

 

Pohľad na tancujúci oheň v krbe v nás vyvoláva emóciu, lebo prepája všetky zmysly. Oheň vidíme, cítime a môžeme ho aj počuť v podobe upokojujúceho praskania. Samotná stavba krbu je remeselníckym umením, ktorého diela nájdete v našej galérii.

 

Luxusný krb môže mať mnoho podôb, klientom v súčasnosti ponúkame teplovzdušné, akumulačné, teplovodné a plynové krby. O fungovaní jednotlivých typoch krbov sa dočítate na našej stránke, ale s výberom vám pomôže aj náš Pomocník výberu.

 

U vás doma môže pod rukami našich majstrov vzniknúť moderný krb, o ktorého bezchybný chod sa budeme starať aj po realizácii.

Tip: Ak neviete, ktorý typ produktu je pre Vás vhodný, použite nášho pomocníka výberu.

ZOSTAŇME V SPOJENÍ

Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA
a uplatňujú sa pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Teplovzdušný krb

Teplovzdušný krb

Ak si želáte krásny oheň, ktorý si budete vychutnávať, možno práve toto je ten správny druh diela. Jednoduchá technológia výstavby, kde v telese krbu …

Palivo: Drevo

Vhodné pre: Rodinné domy

Viac

Akumulačný krb

Akumulačný krb

Aj tu je krása ohňa výnimočná. Cez veľké presklenie si ho môžete užiť do sýtosti. Pri tomto druhu diela už však pribúdajú aj ďalšie hodnotné …

Palivo: Drevo

Vhodné pre: Rodinné domy

Viac

Teplovodný krb

Teplovodný krb

Ani tu sa nevzdávame krásneho pohľadového ohňa. Tento typ je však viac určený na vykurovanie väčších priestorov. Eliminuje totiž určité nevýhody …

Palivo: Drevo

Vhodné pre: Rodinné domy

Viac

Plynový krb

Plynový krb

Plynový krb je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí si želajú krásny pohľadový oheň, krásny interiérový prvok, no zároveň majú radi pohodlnosť, nemajú …

Palivo: Drevo

Vhodné pre: Rodinné domy

Viac

Presne viete, po akom diele túžite, no stále potrebujete zodpovedať otázky?

Pozývam Vás na dobrú kávu, pri ktorej preberieme všetky vaše otázky do bodu, kedy vy sami budete plne zorientovaný a na základe toho sa rozhodnete, ktoré dielo vás bude u vás doma po dlhé roky hriať.

Kontaktný formulár