Krbová piecka

Keď veľmi túžite po viditeľnom ohni, no nechcete robiť doma väčší stavebný zásah, keď si chcete len občas kvôli atmosfére zakúriť a vychutnať nefalšovaný živel ohňa, môžete siahnuť po jednej z našich krbových piecok. Jedná sa aj investične o menej náročný produkt než je tomu pri stavanej peci alebo krbe, no dokáže poskytnúť krásny zážitok.

 

Máme pre Vás mnoho modelov pre rozmanité interiéry, nadčasový či klasický dizajn v kombinácii s keramikou, prírodným kameňom, či jednoducho v čiernom oceľovom prevedení. Aj pri pieckach platí, že neponúkame modely, u ktorých by sme neboli presvedčení, že splnia najnáročnejšie kritériá v rámci svojej produktovej triedy.

 

Ponuka zahŕňa aj vskutku neobvyklé opcie ako možnosť natočiť si ohnisko podľa potreby, alebo vytvoriť doplnením dvierok na korpus rúru na pečenie a podobné vychytávky. Budeme radi, ak nájdete tú svoju aj Vy.

Krbová piecka

Presne viete, po akom diele túžite, no stále potrebujete zodpovedať otázky?

Pozývam Vás na dobrú kávu, pri ktorej preberieme všetky vaše otázky do bodu, kedy vy sami budete plne zorientovaný a na základe toho sa rozhodnete, ktoré dielo vás bude u vás doma po dlhé roky hriať.

Kontaktný formulár