Pece

Ak túžite po kvalitných materiáloch, dobre odvedenej práci, osobnom prístupe a špičkovom servise aj po záručnej dobe, máme pre vás špičkových majstrov. V našich dielňach vďaka nim vznikajú tradičné i moderné kachľové pece na mieru.

 

Pri osobnej návšteve vášho domova či prázdninovej chaty berieme do úvahy celý priestor a pri dobrej káve s vami radi preberieme všetky dôležité detaily. Následne vám ich spracujeme do priestorového 3D návrhu pece.

 

Pri slove pec si každý z nás predstaví tradičnú pec, akú sme mnohí videli naposledy u starých rodičov. Moderné technológie a predstavivosť našich dizajnérov vás ale presvedčia o tom, že aj tradičná pec môže mať moderný vzhľad a má svoje miesto aj v súčasných interiéroch. My sa experimentovania nebojíme, vieme, že naši šikovní majstri zvládnu pretaviť vaše i naše predstavy do reality.

 

Naše teplovodné, kachľové a kombinované pece sú umeleckými dielami s dlhou životnosťou. O tú sa staráme pravidelnou údržbou aj po záručnej dobe. Ak neviete, ktorý druh pece je vhodný práve pre vás, s výberom vám poradí náš Pomocník výberu.

Tip: Ak neviete, ktorý typ produktu je pre Vás vhodný, použite nášho pomocníka výberu.

ZOSTAŇME V SPOJENÍ

Táto stránka je chránená systémom reCAPTCHA
a uplatňujú sa pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Kachľová pec

Kachľová pec

Kachľová pec je pravým umeleckým remeselným dielom kachliarskeho majstra. Väčšinou si pod týmto názvom predstavujeme niečo tradičné a klasické. V …

Palivo: Drevo

Vhodné pre: Rodinné domy

Viac

Teplovodná pec

Teplovodná pec

Teplovodná pec je typ kachľovej pece, ktorá teplo akumuluje do vody. Jedná sa o premyslený systém so zachovaním krásneho pohľadového ohňa. Energiu …

Palivo: Drevo

Vhodné pre: Rodinné domy

Viac

Kombinovaná pec

Kombinovaná pec

Ako už názov prezrádza, jedná sa o určitý hybrid. Skúste si predstaviť, že by ste si priali mať kachľovú pec, ale miestom výstavby je víkendová chata. …

Palivo: Drevo

Vhodné pre: Rodinné domy

Viac

Presne viete, po akom diele túžite, no stále potrebujete zodpovedať otázky?

Pozývam Vás na dobrú kávu, pri ktorej preberieme všetky vaše otázky do bodu, kedy vy sami budete plne zorientovaný a na základe toho sa rozhodnete, ktoré dielo vás bude u vás doma po dlhé roky hriať.

Kontaktný formulár